Jānis – Jumtu speciālists
+371 260 120 66
janis@buvveikals.lv

Birojs/noliktava
Krūzes iela 3,
Rīga, LV-1046

Darba laiks
Darba dienās: 8:00-17:00
Sestdienās, svētdienās: slēgts

Pasūti!
Internetveikalā pasūtījumus var veikt 24/7

+371 67 39 51 51
info@buvveikals.lv

Distances līgums

Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA “VINTEKO”, vienotais reģ.Nr. 40103317169 (turpmāk tekstā – buvveikals.lv) piedāvāto preču pirkšanas nosacījumi.

    1. Tā kā buvveikals.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
    2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē buvveikals.lv, ofisā/noliktavā: Krūzes iela 3, Rīgā, epastā info@buvveikals.lv vai pa telefonu 67395151, kā arī sazinoties ar savu buvveikals.lv jumtu speciālistu.
    3. buvveikals.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces
    4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties ar bankas pārskaitījumu. Preces saņemšanas brīdī (tikai birojā/noliktavā Krūzes ielā 3, Rīgā) iespējams norēķināties arī skaidrā naudā. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas pasūtījuma summas ienākšanas SIA „VINTEKO” norēķinu kontā.
    5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt telefona numuru un e-pasta adresi, lai ar klientu būtu iespējams sazināties. Interneta veikals buvveikals.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
Lasīt vairāk

Plašākā Jumtu izvēle

100% kvalitāte un garantija

Bezmaksas konsultācija

Profesionāls serviss

Uzticamas un laikā veiktas piegādes