buvveikals.lv ir kvalitatīvu jumta materiālu interneta veikals, kurā Jūs varat iegādāties gan jumta segumu, gan visus komplektējošos jumta materiālus neizejot no mājām. Mainot vai liekot jumtu, izvēlieties tikai kvalitatīvus materiālus no pasaulē zināmiem un uzticamiem ražotājiem un varēsiet būt droši, ka māja kalpos ne tikai Jums, bet arī Jūsu bērniem!

buvveikals.lv specializētais jumtu veikals būs Jūsu pareizā izvēle!

Visplašākā jumtu izvēle

Piedāvājam produktus no pasaulē zināmiem ražotājiem:

Cembrit – Latvijā kopš 2002. gada
Benders – Latvijā kopš 2007. gada
IKO – Latvijā kopš 1996. gada
Metrotile – Latvijā kopš 1996. gada
Wirplast – Latvijā kopš 2002. gada

100 % noliktavā

Visas populārākās preces vienmēr pieejamas uz vietas noliktavā!

100 % kvalitāte un garantija

Mēs cienām savu klientu, tāpēc nesam atbildību par pārdoto un savām precēm garantējam augstu kvalitāti.

Bezmaksas konsultācijas

Mūsu pieredzējušie jumtu speciālisti ieteiks tieši Jūsu ēkai un vajadzībām piemērotāko risinājumu, kā arī veiks jumta aprēķinus

Profesionāls serviss

Plašas zināšanas un pieredze palīdz nodrošināt to, ka pilnvērtīgi spējam būt Jums līdzās sākot no jumta materiālu izvēles, aprēķiniem līdz to piegādei objektā.

Uzticamas un laikā
veiktas piegādes

Jebkuru pasūtījumu varam piegādāt uz jebkuru vietu visā Latvijā, kā arī atsevišķi vienojoties ārpus tās! Mūsu jumtu speciālists vienmēr ieteiks optimālāko piegādes veidu- kravas mikroautobuss, smagā mašīna ar maniplutoru vai bez utt.

Izdevīgi piedāvājumi

Laiku pa laikam rīkojam arī dažādas akcijas, lai klientiem būtu iespēja iegādāties kvalitatīvas preces par daudz konkurētspējīgām cenām.

Pēcapkalpošana un atbalsts

Mēs augsti vērtējam klienta uzticību mūsu jumtu materiāliem, tāpēc noslēdzot darījumu, sadarbība ar to nebeidzas – garantējam arī turpmāko pēcapkalpošanu un atbalstu, lai jumts kalpotu ilgi!

Tavs JUMTU speciālists – buvveikals.lv